Prosinec 2012

Záchod pro hlodavce

30. prosince 2012 v 20:20 | sára

Ahoj dneska jsem byla u kámošky Terky a jen tak jsme se bavily o křečkách a ona mi ukazovala co má včechno navíc (jako věci pro křečky). A já jsem jí poprosila jestli by mi ty věci jakože podala do ruky. Tak mi podala kolotoč a záchod (teda nejdřív jsem to nevěděla) a já říkám jestli by mi to půjčila domu že bych to zkusila dát felixovi a ona mi řekla ať si to klidně půjčím. Pak jsem přišla domu a hned jsem to šla dát Felixovi do klece. Tak jsem se na něj chvilku koukala a hned v tom byl tak tam snad bude vykonávat potřebu protože jestli jo tak bych měla míň práce s klecí. Takovej záchod stojí kolem 30 Kč takže se můžete poptat...papapaVánoce !!!

24. prosince 2012 v 10:33 | sára

Ahoj přeji vám ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE...nezapomeňte dát pod stromeček i něco pro vaše míláčky. Užíjte si to to je to jen jednou v roce...už víte co dostanete ?? :)


Medové dropsy

7. prosince 2012 v 15:09 | sára

Ahoj dneska jsem zase byla s Terkou ve zverimexu :D....koupila jsem si medové dropsýky. Ještě jsem je Felixovi nedávala ale určitě mu budou chutnat protože Felina žere skoro všechny dropsy :D...je to super nápad třeba je zamíchat do jogurtu. Zkuste všechny možné kombinace a můžete své nápady psát do komentů :) páá


Závěsní tyčinka

3. prosince 2012 v 17:35 | sára

Ahojte dneska jsem byla ve zverimexu s Terkou a koupila jsem si kousací tyčinku která se jen zavěsí na klec a křeček jí okusuje určitě to všichni znáte. Jsou různé příchutě takže je jen na vás jakou pro vašeho miláčka vyberete. Můj Felix má nejradši takový ty obyčejný. Takže pokud plánujete cestu do zverimexu tak se na to poptejte :)